sklep Techemznaki Znaki Bezpieczeństwa

art

Dodany: 2018-08-23 Kategoria: biznes

Sklep Techemznaki znaki bezpieczeństwa

Specjalizujemy się w produkcji znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Nasze ogromne doświadczenie owocuje jakością wykonywanych przez nas produktów. Produkujemy znaki korzystając z surowców najwyższej jakości, które spełniają wszystkie normy.

Od długiego czasu, jako jedni z przodujących liderów w branży, korzystamy z innowacyjnych i ulepszonych produktów fotoluminescencyjnych. Przy produkowaniu używamy najnowszej generacji ploterów. Wydruki znaków wykonujemy zarówno na folii jak i na płycie fotoluminescencyjnej. Dzięki temu znaki są bardzo dobrze dostrzegalne przy słabym świetle i w trudnych warunkach, na co znaczący wpływ ma pokrycie specjalną farbą zawierającą pigment zdolny do emisji światła. Znaki należy chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą naruszyć ich powierzchnię poprzez taśma ostrzegawcza żółto czarna ceny przerwanie świecącego materiału.

W naszym asortymencie znajdą Państwo wiele rodzajów znaków bezpieczeństwa, jak na przykład znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te przez uniwersalne oznaczenia, zapewniają bezpieczeństwo dzięki informowaniu osób o zasadach i możliwych zagrożeniach związanych z konkretnym terenem. Wszystkie produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa realizują wszystkie wymagane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Stosujemy się do wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych wyrobów do użytku publicznego.

W naszym asortymencie widnieją również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, spełniające wytyczne stawiane przez Unię Europejską, oraz które są zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, wykonane przez naszych ekspertów, trwałe i łatwe w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.